Pokemonų vystymas arba galios kėlimas. Power up and evolve.

Daug žmonių yra apnikti gyvenimą gadinančių dvejonių. “Ar man apsimoka evolvinti pokemoną. O galbūt man labiau verta į jį sukišti kuo daugiau saldainių apibarstytų žvaigždžių dulkelėmis ir tik tada leisti evoliucijai daryti savo? “

Šiek tiek pasidomėjau, pasiskaitinėjau ką sako žmonės, paskyrę savo gyvenimą pokemonams, pasimokiau iš savo klaidų ir galiu pasakyti tiek, kad reikia pakankamai taupyti stardust. Iš kitos pusės pokemonų tikrai neapsimoka evolvinti nepasiekus 8 ar aukštesnio lvl. Na, nebent jums labai knieti pasirungti arenoje, o rajonas knibždėte knibžda vienodais pokemonais (tarkime senamiestis nusėtas žiurkėmis ir šikšnosparniais). Tačiau kiek vieno žmogaus, įsiveržusio it koks rembo, arenos okupacija užtruks? 20 minučių? 5 minutes? ir tik BAM, kita komanda jau bus be problemų užėmusi postą. Arenų užėmimas – komandinis dalykas. Reikia normaliai pakelti prestižą, reikia palikti skirtingo tipo galingų pokemonų. Reikia palikti vieną silpnesnį pokemoną pačioje eilutės pradžioje, kad sava chebra galėtų pasitreniruoti. Daug reikalų, taigi, geriau šiek tiek pasitaupyti ateičiai, surinkti krūvą bičiulių ir paimti tą sumautą MAXIMĄ.

Taigi, grįžtant prie evolve ir power up. Evolvinti savaime nėra blogai. Jūs gausite 500xp evolvindami pokemoną. Jei jūs evolvinate pokemoną ir jis tampa nauju pokemonu, kurio dar neturėjote pokedex’e, gaunate papildomus 500xp. Taigi 500xp arba 1000xp. Nemažai, tačiau turėkite omenyje, kad kylant jūsų lvl, kils ir stardust sąnaudos. Taigi, jeigu norite vienas plėšytis arenose, galite pokemoną evolvinti ankstyvame lvl, prišerti saldainių ir į trasą. Logiškiausia būtų palaukti, kol jūsų randami pokemonai bus su žymiai didesniu CP, tarkime 3lvl rasite balandžių ir zubatų 20cp, pradedant 8lvl pradėsite pagauti 300+ cp pokemonus, kuriuos galėsite evolvinti. Taip pat šaunesni pokemonai išsiris iš kiaušinių ir pan. Todėl tikrai neskubėkite evoliucinti savo gyvūnėlių. Iki 10lvl xp susirinksite nesunkiai, na, o vėliau jau reikės investuoti šiek tiek daugiau laiko ir išmonės tiek kovojant arenose, tiek bandant surinkti visus pokemonus. Geriausia evolucionuoti pokemonus, kurių CP skalė yra apėjus bent 2/3 puslankio (matome kortelės viršuje).

228px-IMG_0514

Tik PERSPĖJU, būkite labai atsargūs ir netyčia “nepagaukite“ savo artimųjų, befilmuodami pokemonus, nes atliksite google mašinėlių darbą ir google mapsuose visi galės pamatyti kaip atrodo jūsų tėtis vienais apatiniais. Sėkmės paieškose ir laukiame kol serveriai pradės servinti.

Tiesa, kas nematėte būtinai pažiūrėkite. Pokemono svorio svarba yra proporcinga kalbėtojo gudrumui.  —>  RĄTĄTĄ

2 mintys apie “Pokemonų vystymas arba galios kėlimas. Power up and evolve.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s