Greičiausias būdas rinkti XP PokemonGO

Turbūt daug kam jau ne paslaptis, kaip kuo greičiau ir efektyviau rinkti xp ir kilti LVL karjeros laiptais Pokemon GO žaidime. Tam tereikia turėti kišenėse vieną kitą Lucky Egg’ą, susirasti neblogą vietelę, apdėliotą lure’ais ir būti prisikišus inventorių Pidgey, Weedle ir Caterpie, bei jų saldainiais. Jei kažkam dar paslaptis – galite skaityti toliau

Jei jau esate pasiruošę, pasitikrinę serverius ir internetus ar jie tikrai veikia ir neteks braukti karčios ašaros, jiems nulūžus pačiame kiaušinio veikimo įkarštyje, galime pradėti.

Visų pirma, panaudojus lucky egg, gaunamas XP yra dvigubinamas, taigi kadangi Pidgey evolvinti jums reikia tik 12 saldainių ir įprastomis sąlygomis gaunate 500xp, o panaudoję Keušą – 1000, susirinkę Pidgey saldainių ir balandžių armiją galite visai neblogai padirbėti (čia galite pasiskaičiuoti kiek gausite xp, pasinaudoję turimais pokemonų resursais : http://www.pidgeycalc.com ). Taip pat per tą pusvalandį galite evolvinti ir likusią pokemonų armiją, kurių kaip pritriesta pilna visur. Tačiau iš esmės kirminai ir balandžiai yra pati geriausia materija xp kėlimui, kadangi jiems reikia tik po 12 saldainių.

Sėdėdami krūvoje lure’u, tarp evolvinimų galėsite gaudyti vis atsirandančius pokemonus, už kuriuos taip pat gausite dvigubą xp, na ir jei netyčia paklius pokemonas, kurio dar neturėjote savo pokedex’e gausite 600×2 xp, o evolvin’e į naują pokemoną, gausite 1000×2 xp, taigi turėkite kantrybės ir naujų pokemonų peržiūrą pasilikite tada, kai veiks STEBUKLINGŲ KIAUŠINIŲ galybė. Beje, aš jau nebegaudau Zubatų, nes neverta eikvoti kamuolių ir artėdami prie 20 lvl galite pradėti rūšiuoti, kuriems pokemonams verta eikvoti šaratus, kuriems ne…

Čia yra lentelė, kurioje surašyta tai kiek už ką xp gaunate:

Veikla Gaunamas XP (Sony Xperia Points)
Pokemono pagavimas užsuktu kamuoliu (kartais veikia, man dažniausiai – ne) 10
Pokemono pagavimas su “nice“ metimu 10
Pokemono pagavimas “Great“ metimu 50
PokeStop išsukimas 50
Pokemono pagavimas “Excellent“ metimu 100
Belenkokio pokemono pagavimas 100
Pergalė Gym prieš vieną pokemoną 150
Pergalė Gym prieš 2 pokemonus 250
-//- prieš 3 pokemonus 350
-//- prieš 4 pokemonus 450
Naujo pokemono išperėjimas 500
Pokemono evolvinimas 500
Dar neturėto pokemono pagavimas 600
Dar neturėto pokemono evoliuciocinionavimimas 1000

Sėkmės sėdint ir darant tą patį vis iš naujo ir iš naujo!

5 mintys apie “Greičiausias būdas rinkti XP PokemonGO

  1. Tai suprantu, kad mažai vertingus pokemonus tokius kaip balandžiai, kirminai, žiurkės, galiu transferinti į saldainius ir ką su tais saldainiais daryt? Šert kažkokį kitą pokemoną, kad evolvintųsi?
    Gyme nedalyvauju, tik renku kolekciją 🙂

    Patinka

  2. Jeigu gyme nedalyvauji ir tik renki kolekcija, tai gali evolve daryti iskart kai turi pakankamai saldainiu, jei nera skirtumo kokio cp bus. Bet tarkime eevee turi 3 skirtingas evoliucijas. Na o kitus gali versti i saldainius, kad nesimaisytu:)

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s