Pokemonų kovos treniruočių arenoje (gym battle), ką daryti???

Kaip jau kadaise minėjau, pasiekus 5 lvl reikia pasirinkti komandos spalvą, kuri iš esmės visiškai nieko nereiškia ir žaidime nekeičia. Geriausiai su sava “chebra“ pasiimti vienodą spalvą, kad galėtumėte kartu vaikščioti po rajoną ir užiminėti kitų arenas. Vieniems labai glosto savimeilę, kai aplinkui mato vien savo narių arenas, na o kitiems smagiau užiminėti priešininkų įmones. Kita labai svarbi dalis yra kelti labai šmaikščius paveiksliukus, rastus internetuose ir rinkti “like’us“. Kai pasirinksite savo komandą, nepamirškite to!

pokemon-go-valor-cat-e1468547432157

Gerai, pakaks lyrinių nukrypimų, pradėkime nuo pačių pradžių. Kokia seniausia profesija? Elektriko, nes kai Dievas pasakė “tebūnie šviesa“, jau buvo išvedžiota elektra. Čia toks pokštas, nes iš tiesų tai visai kita profesija seniausia pasaulyje. Jei nežinote kokia – paklauskite mamos.

Treniruočių salės

Pokemonų treniruočių sales arba kitaip arenas labai lengva atskirti žemėlapyje. Tai aukščiausi, išsiskiriantys statiniai, dažnai įvairios bažnyčios, katedros, rotušės ir panašiai. Jeigu užimti – tai šviečia atitinkama spalva, jei neužimti – yra pilki ir po sekundės bus užimti arba jūs gyvenate labai gūdžiame kaime, kur niekas nenaudoja išmanių telefonų, jau nešnekant apie pokemonų programėlę. Tokie žmonės turbūt laisvalaikį leidžia tiesiog naudodami smurtą prieš sugyventinius.

Team Instinct užimta arena

13662614_10207004747500427_356501096_o

Dar neužimta arena 

Radus tokį gym’ą galite palikti savo pokemoną, kad jį saugotų ir priskirtų jūsų komandai. Tam paspauskite ant gymo ir kairėje pusėje rasitė mygtukėlį su pliuseliu. Ant jo spustelėję, galėsite priskirti pokemoną. Nesiūlyčiau statyti paties stipriausio pokemono, jei jau veliatės į kitų arenų užkovojimą, geriau pasilikite geriausius kovai, plius jūsų komandos nariai galės pasitreniruoti ir pakelti gym’o level, kovodami prieš saviškių pokemonus. Jei jūsų pokemonas pralaimi prieš priešininkus, jį reikia atgaivinti su revive potion, ir tada pagydyti su tam skirtais potionais, jei pralaimite prieš saviškį – tik pagydyti.

Kovos (arba treniruotės) pokemon gym’uose

Priėję arčiau gym’o ir pakliuvę į nuo jo spinduliuojantį apvalų lauką, galėsite paspaudę ant arenos matyti pasirinkimus, ką jūs norite joje veikti. Jei tai jūsų spalvos komandos arena, galite treniruotis kovodami prieš jūsų komandos nario pokemoną, taip keldami gym’o lygį arba, jei tai yra priešininkų komandos arena, galite mesti jiems iššūkį. Jūs kovosite su 6 savo pokemonais, kuriuos galėsite pasirinkti, prieš jų pokemonus. Kiekvienąsyk laimėjus jų arenos prestižas kris, kris ir lygis, todėl reikės kovoti prieš vis mažesnį kiekį priešininkų, kol galiausiai jis pasidarys neutralus – pilkas ir jį bus galima užimti.

Norėdami kovoti, pasiekę areną, turite paspausti ant kovos mygtuko – , esančio lango dešinėje, apačioje. Jei tai jūsų komandos pokemonas – tai bus bokso pirštinė, jei priešininkų – besisidaužiantys pokerutulai.

Kuo gym’as aukštesnio lygio, tuo daugiau pokemonų galima palikti jame. Kelti lygį, galima keliant prestižą, tai yra jį treniruojant (kovojant prieš savo komandos pokemonus)  ir didinant xp, KO PASEKOJE didėja ir lygis. Vienas treneris gali palikti tik vieną savo pokemoną, todėl tarkime, norint arenoje palikti kuo didesnį kiekį pokemonų, reikės daugiau trenerių. Didžiausias arenos lygis yra 10, kas reiškia, kad joje 10 pokemonų teoriškai gali palikti 10 skirtingų trenerių. Galiu nuliūdinti, kad šmaikščius pokemonų vardus matote tik jūs patys, kiti žaidėjai matys “defaultinius“ jų vardus.

pokemon-go-battle-gym-guide

Kovosite su 6 savo pokemonais, kuriuos galėsite pasirinkti patys, rekomenduotina pasidomėti kas prieš ką geriausiai kovoja. Elektriniai prieš vandenį, vandeniniai prieš ugnį ir t.t.

Prasidėjus kovai matysite arenos vaizdą. Arčiau jūsų yra jūsų pokemonas, toliau nuo jūsų – priešininkų. Virš jūsų ir priešininkų rodo atakos efektyvumą. Jei pastebite, kad sunkiai sekasi kovoti prieš varžovą, galite pasikeisti pokemoną kitu, labiau tinkančiu ar tiesiog pabėgti kaip eilinis myžnius.  Pasirinkimai yra apačioje, dešinėje (ta ranka, su kuria rašote, nebent esate kairiarankis, tada rašote su kita ranka, bet mygtukai vis vieną išlieka dešinėje).

Kovojama įnirtingai tapšnojant per telefono ekraną, braukiant į šonus galima bandyti išvengti varžovo atakų (dodge), tačiau dažnai žaidimas sulagina ir šūdas ten gaunasi. Viršuje matote žalią juostelę su jūsų ir priešininko gyvybėmis, prisipildžius mėlyniems kvadratėliams galima panaudoti specialią ataką, ilgiau palaikant pirštą ar nosį ant telefono ekrano. Jūsų pokemonui mirus, jį pakeičia kitas. Žodžiu, reik bandytis ir viską išmoksite. 

Pokemon-Go-Gym-Battle-(1)

pokemon-go-gym-fight

Kiekvieną sykį laimint, krenta priešininkų arenos prestižas ir reikia kovoti prieš vis mažesnį kiekį varžovų. Nepamirškite pasiruošti atitinkamą atsargą potion’ų reikalingų atgaivinti ir pagydyti pokemonams.

SVARBU – užėmę varžovų areną ir pastatę savo pokemoną jos saugoti, pasiimkite bonusinius pinigėlius. Juos rasite nuėje į SHOP ir paspaudę viršuje, dešiniame (kur jau mokėmės puses) kampe esantį skydą. Deja, per dieną jūs galite pasiimti tik vieną auksinių bonusą, taigi nepervarkite. Jeigu pavyks išlaikyti gymą visą dieną, taip pat gausite bonusą, tačiau dažniausiai tai įmanoma tik kokiame nors kaime, kur niekas nežaidžia.

 

 

2 mintys apie “Pokemonų kovos treniruočių arenoje (gym battle), ką daryti???

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s